Restauracja

Poznaj smaki kuchni dla koneserów

Sprawdź dostępność noclegu
30 . 11
01 . 12

Celebrowanie smaków

Wyrafinowana kuchnia szefa Daniela Burandta, kieliszek schłodzonego szampana i porywające pokazy artystyczne na żywo.

Zapraszamy do Café Xander Show & Dining!

Z dumą przedstawiamy Café Xander Show & Dining - nową restaurację inspirowaną kosmopolitycznym duchem, zaskakującą autorską kuchnią, eleganckim wnętrzem i swobodną atmosferą. 

Szef Kuchni, Daniel Burandt gwarantuje najlepsze doznania smakowe oparte na autorskich daniach kuchni polskiej i międzynarodowej odkrywanych na nowo i podawanych w zaskakujących kompozycjach.

Niezwykłe smaki potraw podkreśli niewątpliwie doskonałe wino z najlepszych winnic świata

 

Świetna kuchnia

Hotel Haffner ***** słynie z doskonałej, rozpieszczającej podniebienia Gości, kuchni - kosztuj naszych niesamowitych dań.

Wysmakowane menu

Wysmakowane menu

Kulinarny koncept Café Xander sięga do całego spektrum inspiracji łączących się w harmonijną całość. Nasze autorskie menu zostało skomponowane tak, aby w pełni oddać ducha tego miejsca.

Kuchnia w Café Xander jest mocno zakorzeniona w sezonowości i produktach charakterystycznych dla pór roku. Dodatkowo, nie zapominamy także o nadmorskiej lokalizacji Sopotu. Sprawdzaj regularnie nasze zmieniające się menu – gwarantujemy mnóstwo wrażeń!

Spodziewaj się niespodziewanego

Café Xander to miejsce jedyne w swoim rodzaju, gdzie pragniemy nieustannie zaskakiwać naszych gości. Z pewnością bliżej nam do restauracji niż do klubu muzycznego czy teatru, ale jedną z naszych specjalności są specyficzne pokazy lub koncerty.

Zapraszamy do regularnego zaglądania na naszą stronę internetową oraz na profile w mediach społecznościowych – dzięki temu zawsze będą Państwo na bieżąco z naszym aktualnym programem, któremu towarzyszy niezwykle wykwintna kuchnia

Spodziewaj się niespodziewanego
Slider ze zdjęciami
Slider ze zdjęciami
Menu pyszne
W hotelu spędziłam dwa dni i bardzo miło go wspominam, szczególnie restauracje. Menu pyszne. Pokoje czyste i spore, sprzątane każdego dnia. Położenie hotelu w spokojnym ...
Aga_Podrozn - TripAdvisor

Wiele specjalności

Sprawdź także inne możliwości kulinarne w Hotelu Haffner, wszystkie w jednym miejscu.
Bądź na bieżąco, obserwuj nas:

POMOCNY ZESPÓŁ

Poznaj profesjonalną kadrę
Restauracji Hotelu Haffner*****

Daniel Burandt Szef Kuchni
Marcin Świerkosz Cukiernia
Szef Kuchni z zespołem

Oferty gastronomiczne

Newsletter

Zapisz się do newslettera Hotelu Haffner,
bądź na bieżąco!