Rekreacja

Zdrowie i odprężenie

Sprawdź dostępność noclegu
30 . 11
01 . 12

Hotel z basenem w Sopocie

Instytut SPA & Wellness to nie tylko zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, ale również takie atrakcje, jak strefa saun, basen oraz siłownia.

Strefa saun - temperatura relaksu

Strefa saun - temperatura relaksu

Sauna, czyli gorącą terapia dla ciała i duszy, korzystnie wpływa na cały organizm, hartując go i oczyszczając. Dzięki rozgrzaniu ciała uaktywniają się mechanizmy wzmacniające odporność, poprawiające krążenie i relaksujące. W kompleksie saun na Gości czekają sauna sucha i parowa.

Baseny - kojąca moc wody

Poranne kąpiele w luksusowym basenie (o wymiarach: 15 x 8 x 1,7 m) dostarczają energii na cały dzień, zaś wieczorne pozwalają wyciszyć się przed spoczynkiem. Basen jest również wspaniałą atrakcją dla najmłodszych w czasie niepogody. Goście hotelowi mogą korzystać z basenu nieodpłatnie. 

 

SPRAWOZDANIE Z BADAŃ Zgodnie z rozporzadzeniem Ministra Zdrowia aktualne wyniki badań wody znajdują się w Recepcji SPA Hotelu Haffner.

Ostatnie badanie wody przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną zostało wykonane 7 września 2022 r.

 

 

Baseny - kojąca moc wody
360° Wirtualny spacer
Slider ze zdjęciami
Slider ze zdjęciami
Świetne SPA
Świetne Spa (zabiegi na twarz), bardzo przyjemny basen. Bardzo smaczne jedzenie i pyszna cafe latte oraz lody :-) Doskonała lokalizacja - z jednej strony blisko morza, a z drugiej ...
Anonimowy - Booking.com

Siłownia - siła wysiłku

Bezpłatna siłownia dla gości hotelowych to niewątpliwy atut dla osób dbających o sylwetkę i prowadzących aktywny tryb życia. To również szansa dla tych, którzy dotychczas bywali rzadkimi gośćmi na siłowni – nasi instruktorzy chętnie wprowadzą ich w świat fitnessu.
Newsletter

Zapisz się do newslettera Hotelu Haffner,
bądź na bieżąco!