Cena dnia - oferta elastyczna

dowolna dł. pobytu Tylko pokój
Cena dnia - oferta elastyczna
Serdecznie zapraszamy do Sopotu i luksusowego Hotelu Haffner*****. Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt był wyjątkowy i został na długo zapamiętany. Rezerwacja oferty elastycznej umożliwia bezpłatną anulację najpóźniej w dniu poprzedzającym planowany przyjazd, a celem jej zagwarantowania prosimy o podanie numeru karty płatniczej.

Cena obejmuje:

- nocleg w komfortowym pokoju,
- nieograniczoną możliwość korzystania z basenu, sauny, jacuzzi i siłowni*
- szybki i niezawodny dostęp do internetu (Wi-Fi).

Ceny zawierają należny podatek VAT.
Opłata uzdrowiskowa w wysokości 5,20 zł / osoba / noc.
 
* Uprzejmie informujemy, że w terminie od 23 stycznia do 3 lutego 2023r. Instytut SPA & Wellness, basen, sauny i jacuzzi będą nieczynne. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Dodatkowe informacje

Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie. Za dzieci w wieku 4-7 lat obowiązuje opłata zgodnie z ofertą. Dzieci w wieku od lat 8 są liczone jako pełnopłatne.

Polityka wobec zwierząt

Zwierzęta są akceptowane na życzenie za dodatkową, bezzwrotną opłatą w wysokości 100 zł za zwierzę za dobę.

Anulacja rezerwacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 1 dnia przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 1 pokojo-noc. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 1 pokojo-noc za pośrednictwem systemu płatności online.

Czas pobytu

Zameldowanie od15:00 Wymeldowanie do12:00

Obsługiwane karty

Visa MasterCard American Express
Newsletter

Zapisz się do newslettera Hotelu Haffner,
bądź na bieżąco!