Catering

Potrawy na zamówienie

Sprawdź dostępność noclegu
16 . 12
17 . 12

Imprezy zewnętrzne

Poza organizacją imprez na miejscu, świadczymy również usługi cateringowe, obejmujące zarówno dostarczenie potraw jak i obsługę wydarzenia.

Na każdą okazję

Na każdą okazję

Urządzanie wykwintnych imprez z różnych okazji jak chrzciny, wesela, przyjęcia komunijne to prawdziwe wyzwanie. Oferta cateringowa Hotelu Haffner**** wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy oczekują profesjonalnego podejścia oraz doskonałego, skomponowanego specjalnie na dane wydarzenie, menu.

Kompleksowa obsługa imprez

Oferta cateringowa Hotelu Haffner**** obejmuje profesjonalną obsługę wydarzeń rodzinnych, zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze np. w ogrodzie lub nad jeziorem. Zapewniamy wspaniałe potrawy, nowoczesny, niezawodny sprzęt, profesjonalne zaplecze kuchenne i techniczne oraz najwyższej klasy serwis.

Kompleksowa obsługa imprez
Slider ze zdjęciami
Slider ze zdjęciami
Spełnione oczekiwania
Serdecznie polecam usługi Hotelu Haffner. Organizowałam tam konferencję oraz biznes mikser jako Polsko-Norweska Izba Gospodarcza. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z ...
Natalia D - Facebook

Pomocny Zespół

Poznaj naszego F&B Managera
pomocnego w organizacji cateringu

Newsletter

Zapisz się do newslettera Hotelu Haffner,
bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij