Informacje o firmie

Dowiedz się wiecej o Hotelu Haffner

Sprawdź dostępność noclegu
04 . 12
05 . 12
Historia Hotelu Haffner
360° Wirtualny spacer

Historia Hotelu Haffner

Hotel Haffner***** debiutował na trójmiejskim rynku hotelarskim 1 lipca 2002 roku. Obiekt zlokalizowany w centrum Sopotu, w niedalekiej odległości od plaży był w tym czasie jednym z niewielu hoteli w tym regionie gwarantującym najwyższe światowe standardy świadczonych usług.

Niezmiennie, od wielu lat, Hotel Haffner***** zajmuje miejsce w czołówce najlepszych polskich hoteli, a wysoka jakość oferowanych usług została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami.

Grupa kapitałowa Hass Holding

Hotel Haffner***** jest częścią Hass Holding Ltd. Spółka prawa cypryjskiego Hass Holding Ltd. powstała 17 kwietnia 2003 r. Głównym przedmiotem jej działalności jest inwestowanie, nabywanie i zbywanie nieruchomości, udziałów, akcji i innych papierów wartościowych.

Jest spółką matką dla podmiotów o charakterze budowlanym, obrotu nieruchomościami, wynajmu nieruchomości, żeglugowym i spedycyjnym. Angażuje się w wiele przedsięwzięć gospodarczych. Oprócz Hotelu Haffner***** do Hass Holding należą m.in. EuroAfrica Shipping Lines oraz Korporacja Budowlana Doraco.

Grupa kapitałowa Hass Holding

profesjonalna kadra

Zarząd i dyrekcja Hotelu Haffner

Grażyna Dobrzyńska Prezes zarządu, Dyrektor finansowy
Newsletter

Zapisz się do newslettera Hotelu Haffner,
bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij