Świąteczne Zestawy SPA

Świąteczne Zestawy SPA

Poznaj nasze świąteczne zestawy SPABABOR SPA SHAPING – Witaminowy Blask
Cena: 375 zł
Shaping Peeling Cream – delikatny, kremowy peeling do ciała, który przywraca skórze gładkość, a także jest bogatym źródłem antyoksydantów i opóźnia procesy starzenia się skóry.
Shaping ACE Body Cream – bogaty w witaminy A, C i E krem opóźnia procesy starzenia się skóry. Dodatkowo skutecznie redukuje złogi tłuszczu, poprawia kontur ciała oraz w widoczny sposób modeluje sylwetkę.VITA BALANCE OXYGEN – Dogłębne Nawilżenie
Cena: 375 zł
Oxygen Foam Cleansing Mask – maska w płacie, która w kontakcie ze skórą i powietrzem zamienia się w musująca piankę. Maseczka skutecznie oczyszcza, nawilża i orzeźwia każdy rodzaj skóry.
Oxygen Energizing Cream – przeznaczony na dzień i na noc krem o działaniu rewitalizującym, energetyzującym i nawilżającym skórę. Stanowi wyjątkowo skuteczną ochronę przed przedwczesnym starzeniem się skóry.


Cleansing & Regenerating - Ekspresowa Kuracja
Cena: 155 zł
Gentle Peeling – delikatny kremowy peeling drobnoziarnisty, który usuwa obumarłe komórki naskórka i przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia i nadaje cerze jednolity koloryt.
Mask & Ampoule – maska w formule płatu z intensyfikującą jej działanie zintegrowaną ampułką.MENARD EMBELLIR – Powiew Luksusu
Cena: 2900 zł
Embellir Washing Cream – Demakijaż staje się chwila przyjemności! Doskonale oczyszczająca pianka, nadaje skórze jednolity koloryt, zapewnia długotrwałe uczucie lekkości i świeżości.
Embellir Eye Cream – Luksusowy, niezwykle komfortowy krem do pielęgnacji skóry wokół oczu. Zapewnia kompleksową i intensywną pielęgnację eliminującą przyczyny powstawania zmarszczek.
Embellir Day Cream – Krem intensywnie regeneruje I kompleksowo chroni skórę przed czynnikami atmosferycznymi w warunkach miejskich. Znakomicie zatrzymuje wilgoć w skórze przez cały dzień.

Zapraszamy do Instytutu SPA & Wellness Hotelu Haffner!

Newsletter

Subscribe to the Haffner Hotel newsletter
and stay up to date!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close