Dziecko na plaży

Bezpieczeństwo i beztroska

Sprawdź dostępność noclegu
29 . 09
30 . 09

Bezpieczna plaża

Dbając o komfort wypoczynku Gości Hotel Haffner udostępnia prywatną plażę, na której bezpiecznie i swobodnie całe rodziny mogą korzystać z uroków pobytu nad Bałtykiem.

Przestrzeń prywatna

Przestrzeń prywatna

Hotel Haffner***** zapewnia Gościom dostęp do prywatnej plaży, na której dzieci mogą w bezpieczny sposób bawić się zarówno na lądzie, jak i w wodzie, pod okiem czujnego ratownika (dostęp do strzeżonego kąpieliska). Dla wygody rodziców na plaży znajdują się komfortowe leżaki. Strefa relaksu funkcjonuje w okresie letnim w miesiącach lipiec/ sierpień.

Zabawy na plaży

Na plaży Hotelu Haffner***** najmłodsi mają zapewnione dedykowane miejsce zabaw i animacji, w którym zajęcia prowadzą pełne energii animatorki. Animacje dostępne są w okresie letnich wakacji w miesiącach lipiec/ sierpień. Zapewniamy również pełną infrastrukturę plażową (natryski i sanitariaty) oraz bezpośredni dostęp do plażowego baru, w którym można zamówić napoje dla najmłodszych.

Zabawy na plaży
Newsletter

Zapisz się do newslettera Hotelu Haffner,
bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij