VIP Lounge

Szukasz oferty skrojonej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź dostępność noclegu
29 . 01
30 . 01

PRZESTRZEŃ DO PRACY I ODPOCZYNKU

Hotel Haffner*****, dzięki znakomitej lokalizacji oraz najwyższej klasie usług jest ofertą idealną dla gości biznesowych poszukujących komfortowego noclegu oraz przestrzeni do prowadzenia rozmów biznesowych.

Luksusowy pobyt

Luksusowy pobyt

Ekskluzywne pakiety pobytowe dla gości biznesowych dopasowane są do różnorodnych wymagań naszych prestiżowych gości. Oprócz komfortowych pokoi oraz dostępu do strefy Business Lounge Hotelu Haffner*****, Goście mogą korzystać z szeregu udogodnień oferowanych w ramach pakietów biznesowych.

Vip Lounge

Z myślą o najbardziej wymagających Gościach powstała przestrzeń przyjazna pracy i organizacji spotkań biznesowych. Zlokalizowana w holu głównym,ze względu na swój charakter VIP Lounge nie jest miejscem dostępnym dla dzieci. Jest to idealne miejsce do organizacji prywatnych spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych czy kolacji biznesowych.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta biznesowego by poznać szczegóły konferencje@haffnerhotel.com

Vip Lounge
360° Wirtualny spacer

Komfortowe pobyty - zwycięskie ceny

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy korporacyjnej. Indywidualnie negocjowane warunki umowy sprawiają, że każdy z naszych Klientów otrzymuje produkt dostosowany do wymagań. Zapewniamy konkurencyjne ceny noclegów, rabaty na dodatkowe usłgi oraz dogodne warunki rezerwacji.
Slider ze zdjęciami
Slider ze zdjęciami
Pobyt służbowy
Śniadanie wspaniałe, ogromny wybór, bardzo dobra jakość, omlety/jajka smażone na bieżąco, lokalne wędliny, świeże warzywa i owoce. Jedzenie w restauracji również ...
Anna - Booking.com

Pomocny Zespół

Poznaj profesjonalny team Sales Managerów
pomocny w organizacji pobytu biznesowego

Newsletter

Zapisz się do newslettera Hotelu Haffner,
bądź na bieżąco!