Pokoje

Pokój Basic

od 230 /noc
max 2 os.
20 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x poj.

Do dyspozycji Gości oddajemy 8 klimatyzowanych pokoi. W każdym pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko o wymiarach 140x200.

Dodatowo dla Gości dostępne są takie udogodnienia jak: zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, miejsce do pracy, a także szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu. 

Pokój dwuosobowy Premium

od 290 /noc
max 2 os.
25 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Do dyspozycji Gości oddajemy 75 klimatyzowanych pokoi Premium. W każdym pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, miejsce do pracy, a także szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu. 

Dodatkowo na życzenie Gości przygotowywane są dwa wygodne pojedyncze łóżka lub jedno małżeńskie. 

Pokój dwuosobowy Premium Plus

od 390 /noc
max 2 os.
25 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Z myślą o parach do dyspozycji Gości stworzyliśmy pokoje Premium Plus, z łazienką wyposażoną w narożną wannę oraz prysznic.

Dodatkowo w każdym pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, oraz niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Pokój Family Premium

od 490 /noc
max 2 os.
40 m2
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw. 1 x skład.

Wszystkie Pokoje Rodzinne wyposażone są w duże łóżko dwuosobowe oraz wygodną rozkładaną sofę. Łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Dodatkowo w każdym pokoju do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, książeczki oraz gry dla dzieci  miejsce do pracy, szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu, porty USB i HDMI przy łóżku oraz sejf. 

Pokój Business Premium

od 590 /noc
max 3 os.
35 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Dla gości podróżujących służbowo przygotowaliśmy klimatyzowane Pokoje Business Premium, z wydzielonym miejscem do pracy i ergonomicznym krzesłem biurowym. Na życzenie dostępne są dwa wygodne pojedyncze łóżka lub jedno małżeńskie.

W każdym pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu, porty USB i HDMI przy łóżku oraz sejf. 

Apartament Junior

od 690 /noc
max 3 os.
47 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy wyjątkowe, przestronne apartamenty Junior. Każdy apartament składa się z części dziennej z sofą oraz sypialni.

Dzięki dużej powierzchni użytkowej apartamenty mogą z powodzeniem zastąpić gabinet reprezentacyjny, oraz służyć Gościom, jako miejsce na spotkania biznesowe. 

Apartament Deluxe

od 877 /noc
max 3 os.
60 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy luksusowa, przestronne apartamenty Deluxe. Każdy apartament składa się z części dziennej z sofą oraz sypialni.

Apartamenty te ze względu na swój unikalny charakter są doskonałym miejscem do spotkań biznesowych. Są gwarancją odpowiedniej atmosfery, wystroju i komfortu.

Apartament Royal

od 1 440 /noc
max 2 os.
100 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
2 x podw.

Apartamnet Royal składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz dwóch sypialni. Jedna z nich wyposażona jest w łazienkę z wanną, a druga - w łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji jest również dodatkowa toaleta dla Gości. Łączna powierzchnia Apartamentu Royal to 100 metrów kwadratowych.

W apartamencie znajduje się również  m.in. zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, porty USB i HDMI przy łóżkach, elektrycznie opuszczane rolety okienne oraz sejf. Zapewniony jest także bezpłatny dostęp do szybkiego i niezawodnego bezprzewodowego Internetu