Pokoje

Pokój Basic

od 230 /noc
max 2 os.
20 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x poj.

W Hotelu Haffner znajduje się 8 klimatyzowanych pokoi typu Basic z jednym łóżkiem o wymiarach 140x200 cm. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, miejsce do pracy, szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu, porty USB i HDMI przy łóżku oraz sejf.

Pokój dwuosobowy Premium

od 290 /noc
max 2 os.
25 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Do dyspozycji Gości Hotel Haffner oddaje 75 klimatyzowanych pokoi Premium. Pokoje Premium to pokoje dwuosobowe o powierzchni 25 m2. Na życzenie przygotowywane są dwa wygodne pojedyncze łóżka lub jedno małżeńskie. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, miejsce do pracy, szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu, porty USB i HDMI przy łóżku oraz sejf.

Pokój dwuosobowy Premium Plus

od 390 /noc
max 2 os.
25 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Klimatyzowane Pokoje Premium Plus o powierzchni 25m2 przygotowane z myślą o wszystkich pragnących wypocząć w kameralnej i romantycznej atmosferze. Łazienka wyposażona jest w narożną wannę oraz prysznic. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, miejsce do pracy, szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu, porty USB i HDMI przy łóżku oraz sejf. 

Pokój Family Premium

od 490 /noc
max 2 os.
40 m2
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw. 1 x skład.

Przestronne klimatyzowane Pokoje Family Premium o powierzchni 40 m2 są idealne dla rodzin z dziećmi. Wszystkie Pokoje Rodzinne wyposażone są w duże łóżko dwuosobowe oraz wygodną rozkładaną sofę. Łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w każdym pokoju do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, książeczki oraz gry dla dzieci  miejsce do pracy, szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu, porty USB i HDMI przy łóżku oraz sejf. 

Pokój Business Premium

od 590 /noc
max 3 os.
35 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Klimatyzowane Pokoje Business Premium o powierzchni 35 m2 z wydzielonym miejscem do pracy i ergonomicznym krzesłem biurowym. Na życzenie przygotowywane są dwa wygodne pojedyncze łóżka lub jedno małżeńskie. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, miejsce do pracy, szybki i niezawodny dostęp do bezprzewodowego Internetu, porty USB i HDMI przy łóżku oraz sejf. 

Apartament Junior

od 690 /noc
max 3 os.
47 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

W naszym hotelu spa w Sopocie posiadamy także specjalne, przestronne apartamenty Junior - każdy z nich o powierzchni 47m2.

Zapewniają one maksymalny komfort dla najbardziej wymagających Klientów. Klasyczny elegancki wystrój apartamentów daje poczucie luksusu. Dzięki dużej powierzchni użytkowej apartamenty mogą z powodzeniem zastąpić gabinet reprezentacyjny, oraz służyć naszym Gościom, jako miejsce na spotkania biznesowe. 

Apartament Deluxe

od 940 /noc
max 3 os.
60 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
1 x podw.

Dysponujemy również wyjątkowymi apartamentami Deluxe o powierzchni ok. 60 m2 każdy.

Są one pomyślane szczególnie o Klientach ceniących sobie dużą przestrzeń, spokój, wygodne warunki mieszkaniowe oraz lubiących otaczać się pięknem. To najlepsze pokoje dla osób, które wystrój wnętrz i bogate wyposażenie pokoju stawiają na pierwszym miejscu. Apartamenty te, jako niezwykle reprezentacyjne miejsca, służą często naszym Gościom do spotkań biznesowych. Są gwarancją odpowiedniej atmosfery, wystroju i komfortu.

Apartament Royal

od 1 440 /noc
max 2 os.
100 m2
Wanna i prysznic
WiFi
Klimatyzacja
Mini bar
2 x podw.

Apartament Royal jest kwintesencją luksusu - stanowi połączenie klasycznego desingu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz dwóch sypialni. Jedna z nich wyposażona jest łazienkę z wanną, a druga - w łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji jest również dodatkowa toaleta dla Gości. Łączna powierzchnia Apartamentu Royal to 100 metrów kwadratowych.

W apartamencie znajduje się również  m.in. zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, porty USB i HDMI przy łóżkach, elektrycznie opuszczane rolety okienne oraz sejf.
Zapewniony jest także bezpłatny dostęp do szybkiego i niezawodnego bezprzewodowego Internetu